Biuro projektowe konstrukcji budowlanych

Perfekcja w standardzie od 2011 roku

Nasze biuro projektowe konstrukcji budowlanych w Poznaniu nieprzerwanie od 2011 roku wykonuje profesjonalne: projekty wykonawcze, warsztatowe i budowlane. W ramach naszych usług projektowych gwarantujemy elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych preferencji Inwestorów. Jednocześnie zapewniamy Wykonawcom synergię odpowiedzialnego partnerstwa oraz pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy.

WIZYTÓWKA WOLSTAL

Wizytówką naszego biura projektowego konstrukcji budowlanych jest doświadczenie, profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz rzetelność. Właśnie dzięki tym wartościom zapewniamy Inwestorom oraz Wykonawcom pełną satysfakcję oraz pakiet konkretnych korzyści biznesowych.

SPECJALIŚCI DLA SPECJALISTÓW

Tworzymy wyłącznie projekty konstrukcji budowlanych, które realizujemy rzetelnie wykorzystując sprawdzone how-know oraz zaawansowane narzędzia projektowe. Dzięki synergii doświadczenia oraz dedykowanych rozwiązań terminowo dostarczymy rzetelne i kompletne projekty nawet najbardziej zaawansowanych konstrukcji budowlanych.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro projektowe?

Nasze doświadczenie przekłada się na realizację wielu projektów, które potwierdzają nasze wysokie kompetencje zawodowe. Zapewniamy optymalne i w pełni indywidualne rozwiązania projektowe wkomponowane w  w konkretny budżet inwestycyjny, a niezmiennym priorytetem naszego biura projektowego pozostaje najwyższa jakość usług oraz pełna satysfakcja Inwestorów oraz Wykonawców.

Rozumiemy zasady procesu inwestycyjnego, dlatego realizujemy projekt możliwie szybko i dotrzymujemy deklarowanych terminów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technologii i rekomendowanych producentów oraz wykorzystujemy zaawansowane narzędzia projektowe. Dzięki synergii tych wartości zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wparcie.

NAPISZ DO NAS: biuro@wolstal.com

ZADZWOŃ DO NAS: +48 500600501

ODWIEDŹ NAS: ul. Obornicka 330, PL60-689 POZNAŃ

Korzyści

Optymalny wybór - sprawdzone rozwiązania - satysfakcja

Niezmiennym priorytetem biura projektowego konstrukcji budowlanych Wolstal są korzyści Wykonawców i Inwestorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy gwarantować, że nasze rozwiązania projektowe przekładają się na pełną satysfakcję Klientów.

Dzięki współpracy zyskują Państwo

Profesjonalny projekt

Dostarczymy kompletne projekty konstrukcji budowlanych wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Solidne partnerstwo

Stawiamy na rzetelne partnerstwo oparte o zaangażowanie, zaufanie oraz odpowiedzialność.

Cenny czas

Projekty realizujemy możliwie szybko zachowują najwyższą jakość oraz zawsze dotrzymując deklarowanych terminów.

Nowoczesne standardy

Dzięki zaawansowanym narzędziom zapewniamy najwyższe standardy projektowe zgodne z normami UE.

Optymalizacje kosztów

Wykonujemy projekty najwyższej klasy w rozsądnej cenie i proponujemy rozwiązania w ramach konkretnego budżetu.

Dedykowane rozwiązania

Zapewniamy indywidualne usługi projektowe dostosowanych do realnych potrzeb i preferencji biznesowych.

Technologie

Projekt konstrukcji budowlanych
Bezkompromisowa precyzja i optymalne rozwiązania

W branży projektowej nie ma miejsca na jakikolwiek margines błędów, dlatego korzystamy z zaawansowanych narzędzi projektowych oraz sprawdzonych technologii renomowanych dostawców i producentów.

Dzięki zaawansowanym technologiom:

 • tworzymy perfekcyjne projekty
 • implementujemy idealne rozwiązania
 • przyśpieszamy procesy inwestycyjne
 • ułatwiamy pracę Wykonawcom
 • zapewniamy maksymalną funkcjonalność
 • wpływamy na wysoką trwałość konstrukcji

Dzięki sprawdzonemu know-how:

 • idealnie dopasujemy Technologie do przeznaczenia i profilu konstrukcji budowlanych
 • Tworzymy w pełni indywidualne projekty oparte o innowacyjne rozwiązania dedykowane konkretnym potrzebom biznesowym

Technologie, z których korzystamy

SCHRAG

Producent materiałów budowlanych głownie profili zimnogiętych i systemów powiązanych.

RUKKI

Producent materiałów budowlanych. Oferuje szeroki wybór zrównoważonych produktów i usług, takich jak konstrukcje stalowe, płyty warstwowe i okładziny elewacyjne, łącznie z oprogramowaniem projektowym.

HILTI

Producent rozwiązań dla profesjonalistów z branży budowlanej typu elektronarzędzia, technologie, oprogramowanie i inne usługi budowlane.

GstarCAD

Oprogramowanie pozwala szybko i łatwo wykonać dokumentację projektową, zapewnia że rysunki mają profesjonalny wygląd.

DLUBAL

Program RFEM oparty na metodzie elementów skończonych jest oprogramowaniem do szybkiego i łatwego modelowania, analizy statyczno-wytrzymałościowej konstrukcji 2D i 3D składających się z prętów, płyt, ścian, powłok i brył. Jest idealnym narzędziem do obliczania konstrukcji składających się ze stali, betonu zbrojonego, drewna, aluminium i innych materiałów.

BOCAD 3d Edycja stal

Oprogramowanie przeznaczone jest dla biur projektowych wykonujących dokumentację warsztatową obiektów w konstrukcji stalowej. Doskonale nadaje się do projektowania zarówno obiektów halowych jak i skomplikowanych konstrukcji przemysłowych. Oprogramowanie to pozwala wykonać dowolnej wielkości model przestrzenny konstrukcji, posiada szereg makrodefinicji oraz niezbędnych narzędzi pozwalających uzyskać perfekcyjną dokumentację rysunkową zarówno warsztatową jak i montażową oraz wszelkiego rodzaju zestawienia materiałowe.

BESTCAD

BeStCAD jest programem działającym w środowisku ZWCAD. Służy do tworzenia rysunkowej dokumentacji technicznej, betonowych i stalowych konstrukcji budowlanych i inżynierskich.

ZWCAD

Oprogramowanie ZwCAD pozwala szybko i łatwo wykonać dokumentację projektową, zapewnia że rysunki mają profesjonalny wygląd.

ALLPLAN

Allplan Inżynieria to potężne narzędzie BIM, które wspiera cały proces projektowania w sposób efektywny, precyzyjny i niezawodny. Kluczową zaletą oprogramowania jest możliwość łatwego i szybkiego projektowania trójwymiarowego zbrojenia, nawet w konstrukcjach skomplikowanych. To umożliwia wykrycie kolizji oraz błędów projektowych na początkowych etapach projektowania. Otwartość programu przyczynia się do płynnej współpracy międzybranżowej, niezależnie od oprogramowania używanego przez pozostałych członków zespołu.

BUDMAT

Producent materiałów budowlanych takich jak profili zimnogiętych, płyt warstwowych i okładzin elewacyjnych.

PRUSZYŃSKI

Producent materiałów budowlanych głownie profili zimnogiętych i systemów powiązanych.

HILTI

Oprogramowanie przeznaczone jest dla biur projektowych wykonujących dokumentację warsztatową obiektów w konstrukcji stalowej. Doskonale nadaje się do projektowania zarówno obiektów halowych jak i skomplikowanych konstrukcji przemysłowych. Oprogramowanie to pozwala wykonać dowolnej wielkości model przestrzenny konstrukcji, posiada szereg makrodefinicji oraz niezbędnych narzędzi pozwalających uzyskać perfekcyjną dokumentację rysunkową zarówno warsztatową jak i montażową oraz wszelkiego rodzaju zestawienia materiałowe.

wybrane realizacje

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA

  projektowanie fundamentów

  mgr inż. Sławomir SŁOWIŃSKI
  M:+48 61 307 1111
  E: biuro(at)wolstal(dot)com